TLOBB.jpeg

ZESPÓŁ

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, dla których praca to pasja. Przekonasz się, że zupełnie inaczej pracuje się z osobami, którym zależy na osiągnięciu Twojego sukcesu. Nasze zaangażowanie przekłada się na Twoją sprzedaż. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Optymalizujemy działania i stale dążymy do celu. W swoich działaniach stawiamy na komunikację zintegrowaną, w której wykorzystujemy wszystkie kanały: prasa, radio, telewizja, Internet, blogosfera, social media.

DOŚWIADCZENIE

Zrealizowaliśmy ponad 640 projektów. Pracowaliśmy dla międzynarodowych korporacji takich jak Angelini Pharma Polska, Bayer Consumer Health, Glaxo SmithKline, UCB Pharma, Valeant, HIPP, SBM Life Science jak również dla polskich prężnie rozwijających się firm m.in.: Adamed, Melvit, Kwazar, De Care, Flis.

Screen Shot 2020-12-02 at 13.55.20.png
CFP-8.jpg

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza agencja jako jedna z nielicznych na rynku dostarcza Firmom najbardziej kompleksowe rozwiązania biznesowe w zakresie marketingu, promocji oraz sprzedaży jednocześnie zapewniając bieżące wsparcie i szkolenia.

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcecie Państwo przekonać się, co możemy wnieść do rozwoju Waszego biznesu, zapraszamy do kontaktu emailowego lub do wykorzystania formularza dostępnego obok.


Best Image Agencja Mediowa
ul. E. Ciołka 10
01-402 Warszawa
NIP: 522-127-72-11

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn Ikona społeczna

© 2020 by Best Image

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn - Czarny Krąg