Unknown-2.jpeg

REALIZACJE

TANTUM VERDE

Obsługa PR marki trwała 9 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki publikacji w prasie oraz Internecie.  Z dużym sukcesem przeprowadziliśmy kampanię reklamową „Tantum Verde #niedozastąpienia” w magazynach kobiecych. Jednym z efektów naszych działań był spory wzrost rozpoznawalności marki Tantum Verde na polskim rynku.

Ponad 200 publikacji/ rok

1 000 000 PLN/na rok wartość AVE

VISOLVIT

Wiarygodni influencerzy posiadają niezwykłą moc rekomendacji. Dzięki nim marka jest coraz bardziej lubiana i rozpoznawana. Współpraca z liderami opinii wymaga kreatywnej i przekonywującej koncepcji. Stworzyliśmy taką dla marki Visolvit.

Ponad 50 Influencerów

40 000 pozytywnych reakcji

TANTUM ROSA

Urodziny marki to idealna okazja do świętowania. Z okazji 20-lecia produktu Tantum Rosa zorganizowaliśmy event, na który przybyło liczne grono dziennikarzy. W urokliwej restauracji Villa Foksal zebrało się ponad 50 osób ze świata mediów. Event poprowadziła znana i lubiana Katarzyna Pakosińska.

50 dziennikarzy prasy kobiecej i lifestylowe

TADAM

W 2019 roku  Agencja była odpowiedzialna za działania promocyjne dla marki  Tadam – klej do butów, znanego producenta mi.in kleju Kropelka. Cel wzrost rozpoznawalności marki wśród potencjalnych Klientów. Byliśmy odpowiedzialni zarówno za działania online ( Blogosfera) jak również offline w przestrzeni publicznej. Tadam był widoczny na ulicach największych miast m.in. Warszawa, Wrocław i Poznań, dzięki rowerom miejskim. Kampania była również realizowana na nośnikach reklamowych w 50 klubach fitness w całej Polsce.

600 rowerów, co dało kontakt z  1 155 000 użytkowników/miesiąc

MARKA OSOBISTA

Obecnie zbudowanie silnej marki osobistej to kluczowe działanie dla wielu osób. Specjalizujemy się w tworzeniu strategii komunikacji oraz promocji ekspertów w mediach. Zrealizowaliśmy dla naszych Klientów dziesiątki publikacji w prasie opiniotwórczej, wiodących portalach internetowych czy programach TV. Poprzez lokowanie ekspertów w mediach budujemy ich rozpoznawalność, wiarygodność a także prestiż.

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcecie Państwo przekonać się, co możemy wnieść do rozwoju Waszego biznesu, zapraszamy do kontaktu emailowego lub do wykorzystania formularza dostępnego obok.


Best Image Agencja Mediowa
ul. E. Ciołka 10
01-402 Warszawa
NIP: 522-127-72-11

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn Ikona społeczna

© 2020 by Best Image

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn - Czarny Krąg