TLOAA.jpeg

REFERENCJE

Screen Shot 2020-11-27 at 12.58.01.png
rada.png

Krzysztof Gawroński

Business Development & Marketing Manager

Rada Sp. j.

„Z Agencją Best Image PR współpracowaliśmy przy kampanii nowych produktów dla dzieci: Nappiderm i Neodex. Agencja wywiązała się z powierzonych zadań, wykazując dużą samodzielność w opracowaniu materiałów prasowych oraz szeroką znajomość potrzeb i skuteczność w dotarciu do dedykowanych projektowi dziennikarzy .Osoby dedykowane do projektu pracowały z zaangażowaniem dotrzymując założonych terminów.”

angelini.png

Robert Nowak

Senior Produkt Manager

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

„Od ponad pięciu lat firma Best Image jest agencją, z  którą ściśle współpracujemy na poziomie obsługi PR oraz realizacji kampanii mediowych. Agencja odpowiadała za przygotowanie i przeprowadzenie kampanii dla produktów: Tantum Rosa, Tantum Verde, Visolvit, Ruskorex. Zespół osób pracujący w agencji charakteryzuje się wieloma kompetencjami w związku z czym praca nad kampanią jej przygotowaniem oraz obsługą przebiega bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Wskaźnik parametrów kampanii jak również efekty po jej przeprowadzeniu pozwalają na rekomendację tej agencji.”

bayer.png

Joanna Zapęcka

Kierownik Produktu, Consumer Care

Bayer Sp. z o.o.

„Firma Bayer Sp. z o.o. współpracowała z Agencją Best Image PR w latach 2010-2012 w zakresie działań public relations dla marek Skinoren oraz Finacea. Podczas realizacji kampanii agencja dała się poznać jako firma godna zaufania świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Podczas naszej współpracy Best Image wyróżniła się profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań, kompleksowym zakresem świadczonych usług i terminowością realizacji zleceń.”

kwazar.png

Mirosław Macioch

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Kwazar Corporation Sp. z o.o.

„Z Agencją Best Image PR współpracujemy od 2009 r.Polecamy jako partnera w biznesie jak również firmę outsourcingową PR. Okres współpracy oceniamy bardzo efektywnie. Działania z zakresu media relations dla naszej firmy są dobrze zaplanowane i dokładnie przygotowane, realizowane z dużym zaangażowaniem – spełniając jednocześnie nasze potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nasza dalsza współpraca będzie równie owocna jak dotychczas.”

dermaprofil.png

Robert Cochór

Prezes Zarządu

Derma Profil Sp. z o.o.

„Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Agencję Best Image PR jako partnera, którego wyróżnia profesjonalizm. Terminowość oraz duże zaangażowanie agencji na wszystkich etapach kampanii promocyjnej sprawiły, że z przekonaniem możemy polecić usługi agencji jako rzetelnego partnera w zakresie współpracy dotyczącej działań PR. Agencja dzięki dobrym relacjom w branży zrealizowała skuteczną i efektywną kampanię dla dermokosmetyków CutisHelp Mimi. Niewątpliwą zaletą są pracownicy agencji o wysokiej kulturze osobistej, doświadczeniu i wiedzy.”